Zde naleznete informace o cenách, storno podmínkách a způsobu přihlašování dětí.Nemusíte se bát, v případě, že z důvodu nařízení vlády, nebude možné tábory uskutečnit, budeme vracet platby v plné výši. Doporučujeme, zajistěte si své místo na táboře již nyní, místa se plní. Těšíme se v létě :-)


Pro přihlášení dítěte je třeba odeslat přihlášku prostřednictvím sekce: “Přihláška”. Přihláška se vyplní a odešle elektronicky. Postup je poté následující:

1. provedete vyplnění a odeslání přihlášky v sekci “Přihláška”,

2. na e-mail, který jste uvedli v přihlášce, Vám automaticky dorazí platební instrukce a potvrzení o přijetí přihlášky,

3. po uhrazení přihlášky (doporučujeme do 7 dní), Vám během 10ti dnů dorazí na e-mail potvrzení platby a závazné potvrzení přihlášky,

4. přihláška je v tuto chvíli v pořádku a přibližně 14 dní před zahájením tábora, Vám dorazí na e-mail pozvánka a informace o nástupu.

Prosíme, v případě, že Vám po odeslání přihlášky nedorazí na e-mail platební instrukce, zkontrolujte “spamovou” schránku. Pokud ani zde informace nenaleznete, neváhejte nám napsat, či zavolat, abychom e-mail zaslali znovu.


Denní pobyt

690,- Kč / den (pozn.: cena při objednávce pouze jednotlivých dní)

Denní pobyt musí být nahlášen min. 24 hod. před plánovaným využitím termínu. V ceně je zahrnuta celodenní strava, pitný režim, program dne, vedoucí, materiál, nájem)


Týdenní pobyt

2499,- Kč / týden (dle zaměření týdne)

Týdenní pobyt musí být nahlášen min. 24 hod. před plánovaným využitím termínu. V ceně je zahrnuta celodenní strava, pitný režim, program dne, vedoucí, materiál, nájem)

V celkové ceně je zahrnuto:
- Dopolední svačinka
- Teplý oběd a polévka
- Odpolední svačinka
- Celodenní pitný režim
- Program
- Vedoucí táborů
- Materiál


Příplatky a nadstandardní služby

- Fotografie na USB Flash disk = 250 Kč/USB flash
- Fotografie na CD = 90 Kč/CD v předprodeji, cena 100 Kč/CD na místě
- Změna otevírací doby = 125 Kč/30 min./dítě, popř. sourozenci (pozn.: standardní otevírací doba 7:30 - 16:30 hod., možnost od 6:00 do 18:00 hod.)
- Příplatek za stravu (Celiakie a bezlepková dieta, vegetariánská strava, apod.) = 150 Kč/den (pozn.: možnost vlastní celodenní stravy bezplatně)
- Úrazové připojištění = 175 Kč/týden (5 dní), tato nabídka je platná do 30.6., nejzazší termín pro sjednání připojištění dětí KOLUMBUS od Kooperativa pojišťovna, a.s.)
- Vlastní barevné tričko = 190 Kč/ks (pozn.: nové upomínkové tričko, které zůstane dětem na památku)


Storno podmínky

Storno pobytu se řídí, dle níže uvedeného postupu:

1. Výběr libovolného (náhradního) termínu v aktuálním ročníku tábora, bez poplatku
a) Odhlášení dítěte je prokazatelně (pouze SMS, anebo Email) provedeno min. 72 hod. před plánovaným termínem pobytu = přesunutí všech dnů
b) Odhlášení dítěte není prokazatelně (pouze SMS, anebo Email) provedeno min. 72 hod. před plánovaným termínem pobytu = storno pobytu 100%
2. Přesun nevyčerpané částky na příští ročník tábora, bez poplatku
a) Odhlášení dítěte je prokazatelně (pouze SMS, anebo Email) provedeno min. 72 hod. před plánovaným termínem pobytu = přesunutí nevyčerpané částky
b) Odhlášení dítěte není prokazatelně (pouze SMS, anebo Email) provedeno min. 72 hod. před plánovaným termínem pobytu = storno pobytu 100%
3. Vrácení peněžní částky je poukázána na účet klienta
a) Odhlášení dítěte je prokazatelně (pouze SMS, anebo Email) provedeno min. 72 hod. před plánovaným termínem pobytu = storno poplatek 50% z celkové částky b) Odhlášení dítěte není prokazatelně (pouze SMS, anebo Email) provedeno min. 72 hod. před plánovaným termínem pobytu = storno poplatek 100% z celkové částky Doplňkové služby Vždy něco navíc… PŘÍSPĚVKY OD ZDRAVOTNÍCH POJIŠŤOVEN Zdravotní pojišťovny přispívají 500 až 1.000 Kč/dítě na příměstský tábor s pohybovou aktivitou. Doplňující informace získáte od své zdravotní pojišťovny.


Dokumenty

Doporučená, povinná a nepovinná výbava na příměstský tábor - Odkaz ke stažení
Čestné prohlášení zákonného zástupce o bezinfekčnosti dítěte - Odkaz ke stažení
Táborový řád - Odkaz ke stažení
Informace před nástupem na tábor - Odkaz ke stažení